Kontaktoni

kontaktoni tani

Ne jemi gjithmonë aty për ju

Mirë se vini në faqen e kontaktit të qendrës së kujdesit ditor TipTap në Lyss! Jemi të kënaqur që keni gjetur rrugën drejt nesh. Këtu mund të na tregoni pyetjet, sugjerimet dhe dëshirat tuaja ose të caktoni një takim për shikim. Ne jemi gjithmonë në dispozicionin tuaj dhe mezi presim të dëgjojmë nga ju!

na shkruani

orari i hapjes

E HENE E PREMTE
06:30 – 19:00

E SHTUNË
08:00 – 17:00

adresë
Kontaktoni

Vendndodhja Bielstrasse:
Telefoni: 032 384 13 73
Celular: 079 252 52 95

Vendndodhja Bahnhofstrasse:
Telefoni: 032 384 03 26
Celular Veri: 079 812 52 95

Mobile Jug: 079 437 95 92

Zyrë:
Telefoni: 032 384 03 26